شرکت سیف پلیمر تولید کننده تسمه های بسته بندی PET
۰۹۱۹۴۳۸۶۰۰۱

درباره ما

درباره سیف پلیمر

همگام با پیشرفت صنعتی کشور در سال ها اخیر و افزایش کاربرد تسمه های پلاستیکی در صنایع مختلف کشور به صورت کلی ، مجموعه سیف پلیمر برآن شد تا قدمی در این مسیر بردارد. همان طور که می دانیم در سال های اخیر، تسمه های پت به عنوان یکی از جایگزین های قوی و بی رقیب تسمه های فلزی شناخته شده است ، در همین راستا درصدد هستیم بالاترین کیفیت تسمه های پت را با در نظر گرفتن صرفهفه اقتصادی در اختیار صنعتگران و فعالان این حوزه قرار دهیم .

چشم انداز مجموعه سیف پلیمر :

استفاده از پلاستیک و گسترش استفاده از آن در صنایع مختلف به صورت کلی و در صنعت بسته بندی به صورت خاص ما را بر آن داشته که با ارائه محصولات دوستدار طبیعت و زیست تخریب پذیر برای مشتریان محترم ، سهم کوچکی در نگهداری از طبیعت داشته باشیم.

مأموریت مجموعه سیف پلیمر:

با گسترش صنعت بسته بندی و بهره گیری از تکنولوژی روز، همچنین با ورود به حوزه بین الملل در صنعت بسته بندی و تأمین کشورهای همسایه ،این مجموعه بر آن شده است که بهترین محصولات بسته بندی را در اختیار مصرف کنندگان و مشتریان محترم قرار دهد.

مبانی و قواعد مجموعه سیف پلیمر:

ارائه بهترین کیفیت به مشتریان محترم و کسب رضایت مصرف کنندگان و پیشتاز بودن در این زمینه بنیان اساسی مجموعه سیف پلیمر می باشد. همراهی با مشتریان محترم و ارائه بهترین راهکارها در حوزه بسته بندی قاعده دیگری است که همواره بر خود لازم دانستیم به بهترین شکل ممکن به جا بیاوریم .

آواتار موبایل
Main Menu x