وبلاگ

کدام دستگاه تسمه کش برای کسب و کار ما مناسب است؟

کدام دستگاه تسمه کش برای کسب و کار ما مناسب است؟

دستگاه‌ های تسمه کش را باید از جمله دستگاه‌هایی دانست که روند بسته بندی محصولات را کامل می‌کند. به طور معمول بسته بندی‌های کوچک در کارتن ها و بسته بندی های بزرگتر قرار میگیرد. در چنین مرحله ای، به واسطه وزن تقریبا بالا و سختی کار برای بستن تسمه به دور جعبه ها و کارتن ها به سراغ دستگاه تسمه کش میروند. این روزها با توجه به پیشرفت های صورت گرفته، انواع مختلفی از دستگاه تسمه کش به بازار معرفی شده و شما میتوانید متناسب با نیاز خود به سراغ بهره گیری از آنها بروید.

اما به راستی کدام یک میتواند نیاز شما را برآورده سازد؟ در ادامه قصد داریم به معرفی برخی از دستگاه‌های تسمه کش بپردازیم تا با بررسی آن بتوانید محصولی متناسب را خریداری نمائید. هر چند با مراجعه به بخش تماس باما و شرح نیاز خود، کارشناسان ما راهنمایی‌هایی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

انواع دستگاه تسمه کش

دستگاه تسمه کش که در راستای آسان کردن مراحل بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد، حتی در حمل و نقل  و شمارش محصولات نیز نقشی موثر ایفا می‌کند. اما با توجه به نوع محصولات و جعبه ها، از دستگاه های متفاوتی استفاده می‌شود. بیایید برخی از این دستگاه ها را بشناسیم:

*دستگاه تسمه کش دستی

از ساده ترین مدل دستگاه تسمه کش، میتوان به تسمه کش دستی اشاره کرد. از این دستگاه معمولا برای بسته بندی محصولات کم و البته با ابعاد کوچک استفاده می شود. این مدل حتما باید با نیروی دست انسان کار کند و از اهرم برای انجام کار کمک گرفته شود. معمولا این نوع از دستگاه های تسمه کش را از جنس پلاستیک می سازند.

*دستگاه تسمه کش برقی

تسمه کش برقی این روزها در اندازه‌ها و کاربردهای مختلفی روانه بازار شده اند که از جمله آنها میتوان به تسمه بسته بندی پت اشاره کرد. معمولا از این دستگاه برای محصولات سنگین استفاده می‌کنند زیرا از قابلیت ذوب بالایی برخوردارند. از طرفی مقاومت کششی بالای آنها اجازه می‌دهد به راحتی برای بسته بندی موادی نظیر پالت های کاشی و سرامیک و… نیز از این دستگاه ها استفاده کنید.

*دستگاه تسمه کش بادی

یکی از پرکاربردترین دستگاه های تسمه کش را باید تسمه کش بادی یا همان پنوماتیک دانست. این دستگاه با بهره گیری از نیروی برق و باد کار می‌کند و توانسته نیاز بسیاری از صنایع را در راستای بسته بندی محصولات برطرف نماید. قیمت آن نیز با قیمت تسمه بندی پت نیز متفاوت است. اصلی ترین دلیل آن هم به جنس اجزای سازنده آن برمیگردد.

*تسمه کش میزی

تسمه کش میزی را باید از جمله مدل‌های دستگاه تسمه کش دانست که به طور معمول از آن در خطوط بسته بندی تعداد بالا استفاده می‌شود. مدل های دیگری از تسمه کش میزی وجود دارد که از آن تحت عنوان دستگاه تسمه کش میزی پنوماتیک یاد می‌شود. در این مدل دستگاه‌ها، بسته ها با نوار نقاله به دستگاه وارد شده و دستگاه تسمه کش میزی با سرعت عمل بالایی که دارد تسمه کشی را انجام می‌دهد. این مدل دستگاه‌ها اغلب برای بسته بندی های سبک مورد استفاده قرار میگیرد.

مزایای استفاده از دستگاه تسمه کش

در این دنیای پیشرفته محال است ابزاری معرفی شود که مزایایی را با خود به همراه نداشته باشد. این مسئله درخصوص دستگاه های تسمه کش نیز صدق می‌کند. پس بیایید با این مزایا آشنا شوید.

  • تنوع بالا که کار را برای انتخاب دستگاه متناسب آسان می‌کند.
  • تسمه کش برقی به انجام کار سرعت می بخشد.
  • به دلیل بهره گیری از موتورهای جدید، از کارآیی بالا و انرژی مصرفی پایینی برخوردار است.
  • در جنس‌های مختلفی به بازار معرفی شده که قیمت آنها نیز متفاوت است. میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت تسمه بسته بندی پت به بخش تماس باما مراجعه کنید.

کلام آخر

در این مقاله تا حد امکان تلاش کردیم شما را با انواع دستگاه تسمه کش موجود در بازار آشنا کنیم. حتی درخصوص دستگاه تسمه کش میزی پنوماتیک و تسمه بسته بندی پت توضیحاتی را ارائه دادیم. با این حال اگر سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرده، توصیه داریم به بخش تماس باما بروید. کارشناسان ما به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آواتار موبایل
Main Menu x
نیاز به راهنمایی دارید؟?